piątek, 1 stycznia 2021

Montaż Szafek Kuchennych Warszawa Piaseczno Wesoła Otwock


Montaż szafek kuchennych Warszawa wydaje się na pierwszy rzut oka mało skomplikowaną usługą ale schody się zaczynają gdy przeszkadzają rożne rury, skosy, czy nierówności. Warto też wspomnieć o przewodach wzdłuż ściany na wysokości wieszanych szafek bez urządzenia można przewiercić i uszkodzić przewody. Nie zawsze kuchnia jest na wymiar czasem brakuje kilku centymetrów i problem, większość fachowców nie posiada profesjonalnego sprzętu by dociąć maskownice lakierowaną. Kuchnia ma służyć przez lata, więc warto zamówić kogoś z doświadczeniem i sprzętem. Bardzo dużo ludzi zabiera się też do samodzielnego montażu, bo tak napisane jest w instrukcji ale nie dopisali że potrzebne jest też doświadczenie :) Bardzo ważne też jest wykończenie czyli zamontowanie na szafkach kuchennych blatu spasowanie i wycięcie otworów. Montaż frontów ich regulacja to wizerunek kuchni trzeba dobrze wszystko wyrównać. Jeśli masz problem z montażem szafek kuchennych zadzwoń lub prześlij projekt ułatwi to wycenę bo kuchnie nie są wszędzie takie same, każdy dobiera indywidualnie ilość szafek wiszących i stojących oraz sprzęt AGD.
Montaż, poziomowanie, wieszanie szafek kuchennych IKEA, BRW, BODZIO, Castorama, Leroy Merlin i inne z paczki na terenie mazowiecki:
Warszawa, Piaseczno, Otwock, Ząbki, Konstancin Jeziorna, Powsin, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Nowa Iwiczna, Góraszka, Marki, Rembertów, Magdalenka, Mlądz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Śródborów, Raszyn, Celestynów, Stara Wieś, Sulejówek, Halinów i inne miejscowości na terenie Mazowieckim.

TEL 503-901-700