środa, 4 listopada 2020

Uszczelnienie Kabiny Prysznicowej brodzika Wanny Warszawa PiasecznoUszczelnienie kabiny prysznicowej czy wanny to bardzo ważna rzecz, ponieważ chroni ściany przed zalaniem. W większości mieszkań nie była rozprowadzana na ścianie folia w płynie przed położeniem płytek, więc trzeba dbać o silikon sprawdzać co jakiś czas czy się nie odkleja. Silikon jak każda inna rzecz się zużywa chodź już na rynku są silikony odporne na detergenty, pleśnie i grzyby są trwalsze i dłużej wytrzymują to i tak trzeba sprawdzać bo może się skończyć tak jak na zdjęciach.Większość ludzi myśli że raz zrobiony silikon wystarczy na wieki i później bódź się a tu na ścianie purchle, odchodzi farba robią się zacieki. A droga do usunięcia po takim zalaniu jest długa to nie tylko wyskrobanie i naciągniecie bo wychodzą plamy czasem grzyb. Ale wszystko jest do wykonania tak jak na zdjęciu poniżej.

Zastanawiasz się nad remontem i chcesz się pozbyć ciągle nękającego Cię widoku? Zachęcam do nawiązania ze mną kontaktu, dzięki któremu będzie możliwe wyremontowanie swojego domu lub mieszkania w bardzo szybki i przyjemny sposób.


MŁ Serwis domowy zapraszam na stronę www.serwis-domowy.com

Firma działa na terenie
Uszczelnienie Kabiny Prysznicowej brodzika Wanny 
Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola, Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Targówek, Sadyba, Żoliborz, Anin, Miedzeszyn, Międzylesie, Radość, Falenica, Praga Południe, Praga Północ, Okęcie, Stegny, Zacisze, Bródno, Wał Miedzeszyński, Marysin Wawerski, Powsin.

Warszawa, Piaseczno, Otwock, Ząbki, Konstancin Jeziorna, Powsin, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Nowa Iwiczna, Góraszka, Marki, Rembertów, Magdalenka, Mlądz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Śródborów, Raszyn, Celestynów, Stara Wieś, Sulejówek, Halinów