poniedziałek, 6 lipca 2020

Demontaż Mebli Warszawa
Jeżeli masz ochotę zmienić meble w swoim domu, a nie ma kto zdemontować starych mebli ??? Skorzystaj koniecznie z moich usług. MŁ Serwis domowy dla każdego, wykonam demontaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych Warszawa i okolice. Jeśli potrzebujesz przenieść szafę do drugiego pokoju a nie ma jak ją w całości przesunąć to ją zdemontuje i ponownie złożę. W ofercie jest też przygotowanie ściany pod nowe meble.
Przesuniecie gniazdek, włączników.
Przesunięcie punktu hydraulicznego.
Jeśli zastanawiasz się nad wymianą blatu kuchennego bo meble są jeszcze w dobrym stanie, to go zdemontuje i zamontuje nowy, wytnę otwory, zamontuje zlew i płytę indukcyjną. Jeżeli znajdziecie się na mojej stronie to bardzo szybko przekonacie się jak wiele mam Państwu do zaproponowania. Działam na rynku Mazowieckim od wielu lat dzięki czemu zdobyłem nie tylko doświadczenie ale także uznanie Klientów.
Nie masz narzędzi sprzętu ??
Nie masz umiejętności majsterkowicza, doświadczenia ??
Nie masz zwyczajnie czasu lub nie ma kto pomóc ??

Zadzwoń od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00
TEL 503-901-700Demontaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych, demontaż szafy, łóżka, meblościanki, szafek i innych.

Demontaż mebli Warszawa i okolice
Śródmieście, Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola, Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Sadyba, Żoliborz Piaseczno, Otwock, Ząbki, Pruszków, Konstancin Jeziorna, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Radzymin, Międzylesie, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Góraszka, Falenica, Radość, Marki, Rembertów, Wawer, Anin, Miedzeszyn, Magdalenka, Wesoła, Mlądz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Śródborów, Raszyn,