czwartek, 1 października 2020

Wanna czy kabina prysznicowa
O ile w sposób oczywisty i nierozwiązywalny warunków nie
dyktuje przestrzeń – a ściślej mówiąc, jej metraż – osoby, które zajmują się wyposażaniem łazienki praktycznie od podstaw, stają przed zasadniczym i pradawnym wyborem: wybrać prysznic czy postawić na wannę? Jak można bardzo łatwo się domyślić, każde rozwiązanie posiada zarówno swoje wady, jak i swoje zalety. Przed podjęciem finalnej i nieodwołalnej decyzji, należy zatem rozważyć wszystkie „za” i „przeciw” dla każdej opcji i wykalkulować, gdzie korzyści będą przeważać. Oczywiście, najlepiej byłoby mieć i jedno, i drugie, ponieważ wtedy problem wyboru rozwiązałby się sam, lecz realia polskich mieszkań rzadko komu pozwalają na taki luksus. Wszystko jest małe i ciasne, a już w szczególności łazienki. W związku z tym coraz częściej od razu decydujemy się na kabiny prysznicowe. Ma na to wpływ także fakt, że prowadzimy coraz szybsze życie i mamy mniej czasu na kąpielowe przyjemności. Prysznic jest szybki i efektywny. Jest on jednak wbrew pozorom trudniejszy w utrzymaniu. Problemy po dłuższym czasie mogą nam sprawiać grzyby, kamień, pęknięcia na sufitach oraz para wodna. Dlatego też decydując się na takie rozwiązanie, należy bezsprzecznie zainwestować w specjalne detergenty, hamujące pojawianie się konsekwencji takich nieprzyjemności. Nie można jednakże powiedzieć, że wanny totalnie odchodzą do lamusa. Także i w tej sferze pojawia się coraz więcej praktycznych rozwiązań i nie chodzi tu tylko o hydromasaże. Zapewniają one solidny odpoczynek po ciężkim dniu, a do tego z łatwością obecnie nabyć można nowatorskie szklane rolety, które pozwolą wziąć prysznic, jeżeli pragniemy zaoszczędzić na czasie. Łatwiej jest także utrzymać je w należytej czystości. Dlatego też, jeżeli mamy wystarczająco dużo miejsca, postawmy na efektywne rozwiązanie 2 w 1.

Montaż rolet prysznicowych,  kabin prysznicowych, brodzików, parawanów na terenie mazowieckim: TEL 503 901 700
Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola,
Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Targówek, Sadyba, Żoliborz, Anin, Miedzeszyn, Międzylesie, Radość, Falenica, Praga Południe, Praga Północ, Okęcie, Stegny, Zacisze, Bródno, Wał Miedzeszyński, Marysin Wawerski, Powsin.
Warszawa, Piaseczno, Otwock, Ząbki, Konstancin Jeziorna, Powsin, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Nowa Iwiczna, Góraszka, Marki, Rembertów, Magdalenka, Mlądz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Śródborów, Raszyn, Celestynów, Stara Wieś, Sulejówek, Halinów