piątek, 1 stycznia 2021

Usługi Hydrauliczne Wawer Wesoła Ząbki MarkiNa twój dom spadła prawdziwa katastrofa, ponieważ
zapchały ci się rury? Próbowałeś samodzielnie oprzeć się na wielu domowych bądź internetowych sposobach udrożnienia rur, lecz bez skutku? A może na swoje nieszczęście udało ci się tylko pogorszyć i tak już nie najlepszą sytuację? Załamujesz bezradnie ręce, bo nie wiesz, co masz robić z tym fantem dalej? Pilnie potrzebujesz i poszukujesz pomocy, bo nie możesz przecież normalnie funkcjonować z zapchanymi rurami? Zastanawiasz się nad rozwiązaniem dla swojej niekomfortowej sytuacji, lecz nie wiesz, jak to zrobić? Wszystkie twoje dotychczasowe próby rozwiązania problemu niestety zawiodły? Dzwoniłeś po rodzinie i znajomych, lecz oni też nie wiedzą, co miałbyś zrobić, jeżeli wszystkie znane im sposoby skończyły się totalną klęską? Cóż, być może po prostu przez cały ten czas szukałeś pomocy w niewłaściwym miejscu. W takich wypadkach nie działa się bowiem partyzancko samemu, lecz wzywa się hydraulika.
Usługi hydrauliczne zajmują się przecież właśnie takimi usługami, jak przepychanie zlewu rur. Robią to jednocześnie w pełni profesjonalnie, szybko i sprawnie. Pomożemy ci najszybciej, jak tylko się da i dajemy pełną gwarancję na skuteczność przeprowadzonej przeprowadzonej przez nas usługi.

Uprawnienia hydrauliczne

Podłączenie zmywarki, pralki podbicie karty gwarancyjnej
Montaż wymiana kranu, baterii.
Montaż wymiana zlewozmywaka
Montaż umywalki.
Montaż szafki pod umywalkę.
Wymiana zaworków i wężyków.
Montaż WC.
Wymiana spłuczki.
Montaż syfonu.
Przepychanie wc, rur, zlewu
Montaż Kabiny Prysznicowej


MŁ Serwis-domowy wychodzi na przeciw ludziom, pomaga w domu i biurze.
Od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00 TEL 503-901-700

Usługi hydrauliczne na terenie Wawer Wesoła Ząbki Marki Międzylesie, Miedzeszyn, Anin, Radość, Falenica, Marysin Wawerski, Grochów