wtorek, 15 stycznia 2019

Malowanie Biura Sklepu Warszawa Śródmieście Mokotów Ursynów Białołęka Żoliborz Bielany WilanówO renomę i dobre imię walczy się bardzo długo. Stracić je można niemalże w jednej chwili. Dlatego też staramy się wykonywać wszystkie zlecenia z pasją i tak aby ich efekty były zadowalające. Zatrudniamy ludzi, o których śmiało można powiedzieć złota rączka Warszawa. Są solidni, sumienni i jednocześnie utalentowani. Sprawdzają się zarówno jeżeli chodzi o usługi elektryczne jak i na przykład malowanie mieszkań, biura czy sklepu, są po prostu wielozadaniowi. I to właśnie cenią w naszej firmie Klienci. Fakt, że podejmiemy się każdego wyzwania. I każde zadanie doprowadzimy do szczęśliwego końca. Choćbyśmy mieli poświęcić na to dodatkowy czas i pieniądze – najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta.


-Malowanie biura
-Malowanie Sklepu
-Malowanie mieszkania
-Usługi remontowe
- Usługi hydrauliczne 
 -Usługi elektryczne
                                                                                   -Montaż mebli 
MŁ Serwis to prężnie rozwijająca się firma wychodzimy na przeciw ludziom pomagamy w życiu codziennym z problemami malowanie, usterki, naprawy, montaże, w domu, biurze i sklepie.
Usługi są na wysokim poziomie a klient jest zadowolony godziny pracy są dostosowane do klienta od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00

Zapraszamy też na naszą stronę www.serwis-domowy.com do zakładki oferta z zapoznanie się naszych wszystkich usługach. TEL 503 901 700  Pracujemy na terenie:
Śródmieście, Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola, Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Targówek, Sadyba, Żoliborz, Praga Południe, Praga Północ