piątek, 11 września 2020

Montaż syfonu zlewozmywaka umywalki Warszawa

Montaż syfonu zlewozmywaka, umywalki tu się liczy zawsze kreatywność i zdobyte miejsce w szafce czy na kosze z segregacją czy też jak w łazience na detergenty i inne rzeczy. Ale nie każdy ma takie umiejętności widzenia tego przed złożeniem, lata praktyki a wydawało by się że to nic prostszego. To o to zdjęcie przedstawia jak można być hydraulikiem kreatywnym inaczej i utrudnić sobie życie i wracać do domu bez sznurówek :)


                                                    
Montaż syfonu zlewozmywaka, umywalki to składanie elementów z zachowanie wszystkich zasad hydraulicznych. Źle usytuowany zbyt wysoko odpływ kanalizacyjny plus syfon, będzie powodował wolne odpływanie wody i gromadzenie się zanieczyszczeń. Wszystkie harmonijki to opory przepływu wody. Harmonijka to tylko ostateczność ! A na drugim zdjęciu syfon wygląda zdecydowanie lepiej i sznurówki zostały w butach :)
                                           
   Ważne są też uchwyty dolna część syfonu ma tendencje z czasem do zsuwania się więc warto dać uchwyt.
Zapraszam od poniedziałku do soboty TEL 503-901-700


Podłączenie urządzeń AGD zmywarka, pralka uprawnienia hydrauliczne podbicie karty gwarancyjnej.

Wymiana montaż, zlewozmywaków, umywalek, podłączenie montaż syfonu zlewozmywaka i umywalki na terenie Warszawa i okolice:
Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola, Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Targówek, Sadyba, Żoliborz, Anin, Miedzeszyn, Międzylesie, Radość, Falenica, Praga Południe, Praga Północ, Okęcie, Stegny, Zacisze, Bródno, Wał Miedzeszyński, Marysin Wawerski, Powsin.
Warszawa, Piaseczno, Otwock, Ząbki, Konstancin Jeziorna, Powsin, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Nowa Iwiczna