piątek, 11 września 2020

Firma Monterska Warszawa Piaseczno Wesoła Otwock Konstancin Jeziorna
Specyfika MŁ serwisu monterskiego polega generalnie na tym, że dla klientów realizowane są
 usługi montersko - remontowe dla domów, biur i małych przedsiębiorstw. Jeżeli masz pod ręką taką firmę, która zajmowała by się na bieżąco rozwiązywaniem twoich problemów w domu, biurze to koniecznie zdecyduj się właśnie na takie rozwiązanie będzie o wiele szybciej i taniej niż kombinować samemu lub brać kogoś kto nie ma tyle doświadczenia a co jest tanie to jest drogie wiemy już to od dawna wszyscy. Profesjonalne narzędzia przykład po co wydawać na profesjonalną wiertarkę z dobrym udarem, osprzętem 1500 zł do zawieszenia kilku rzeczy, jak można zamówić usługę za dużo mniejsze pieniądze. A doświadczenie ktoś powie do wywiercenia dziur a proszę bardzo stare budynki, kamienice gdzie więcej piasku niż cementu i przy wierceniu zrobi się z fi 6, fi 9 do zawieszenia obrazu i tu pojawia się doświadczenie a nie wtykanie zapałek żeby uzupełnić co nie raz było widziane. Montowanie karniszy z dołączonymi kołkami fi 6 gdzie za takim Panem spada karnisz i telefony żeby przyjechać zamontować profesjonalnie bo Pan nie posiadał innych kołków i już nie odbiera telefonu ale był tani. Uprawnienia hydrauliczne, elektryczne gwarantuję ci  profesjonalizm i wysoką jakość wszelkich realizowanych przez moją firmę działań. Wyposażasz nowe mieszkanie i właśnie zakupiłeś do niego nowiusieńkie meble? i właśnie po to jest MŁ Serwis-domowy by je skręcić. Sprzedajesz lub chcesz wynająć mieszkanie potrzebujesz odmalować mieszkanie odświeżyć, wyremontować ? I właśnie po to jest MŁ serwis żeby pomagać. Przeprowadzasz się ? macie masę rzeczy do zamontowania, zawieszenia, zainstalowania, podłączenia zmywarkę, pralkę ? sprawdź ofertę na stronie www.serwis-domowy.com.


TEL 503-901-700
 Od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00
Firma monterska na terenie Mazowieckim.
 Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola, Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Targówek, Sadyba, Żoliborz, Anin, Miedzeszyn, Międzylesie, Radość, Falenica, Praga Południe, Praga Północ, Okęcie, Stegny, Zacisze, Bródno, Wał Miedzeszyński, Marysin Wawerski, Powsin.

Warszawa, Piaseczno, Otwock, Ząbki, Konstancin Jeziorna, Powsin, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Międzylesie, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Nowa Iwiczna, Góraszka, Falenica, Radość, Marki, Rembertów, Wawer, Anin, Miedzeszyn, Magdalenka, Wesoła, Stara Miłosna, Mlądz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Śródborów, Raszyn, Celestynów, Stara Wieś, Sulejówek, Halinów