piątek, 1 stycznia 2021

Złota Rączka Nowa Iwiczna Konstancin Jeziorna JózefosławW twoim domu coś się zepsuło i wymaga montażu, instalacji, podłączenia, z którą ty nie możesz sobie poradzić? Jesteś sama w domu, bo albo twój mąż udał się na delegację, albo wcale go nie masz, w związku z czym nie jesteś w stanie poradzić sobie w domu z problemem, który nagle zwalił ci się na głowę niczym grom z jasnego nieba? Dzwonisz po rodzinie i po znajomych, ale nikt nie ma dla ciebie czasu albo nikt z twojej ekipy też nie potrafi sobie poradzić z trapiącą cię domową usterką? Nie musisz się tym przejmować i wyrywać włosów z głowy. MŁ Serwis jest właśnie od tego, aby ci pomóc. Nie zostawimy cię w potrzebie ani nie puścimy cię z torbami. Zadzwoń po złotą rączkę.
Swoje usługi kierujemy nie tylko do niezależnych, lecz nieobeznanych z naprawami kobiet, lecz także do wszelkich firm i biur, które tylko wymagają pomocy montera. Nie zlecaj swoich napraw byle komu, bo to może się źle skończyć dla twojego domu. Wybierz właśnie Serwis Domowy.
Nie masz narzędzi lub doświadczenia naprawczo-technicznego ?  pomogę, rzetelnie i profesjonalnie !

-Wymienić cieknący kran
-Zawiesić lustro, obraz, karnisz, rolety
-Montaż oświetlenia, żyrandol, lampa, kinkiet
-Montaż suszarki łazienkowej
-Wycinanie otworów w blacie pod płytę i zlewozmywak
- Cięcie przycinanie montaż blatu kuchennego
-Montaż mebli IKEA BRW BODZIO Pinio
-Montaż TV  LED na ścianie
-Malowanie mieszkania, biura, sklepu, przedszkola
-Montaż okapu i podłączenie
-Układanie paneli podłogowych
-Przepychanie rur zlewozmywaka wc (maszynowo)
- Montaż umywalki, zlewozmywaka
-Montaż wymiana wc
- Podłączenie zmywarki, pralki
- Montaż kabiny prysznicowej i uszczelnieniai wiele innych czynności w domu i biurze a informacje uzyskasz na stronie

 www.serwis-domowy.com lub  Tel 503-901-700 od poniedziałku do soboty od 8:00-22:00
Posiadam własne profesjonalne narzędzia. Duże doświadczenie od wielu lat maluje, montuje, podłączam, instaluje. Posiadam uprawnienia elektryczne i hydrauliczne.


Złota Rączka Piaseczno, Józefosław, Konstancin Jeziorna, Nowa Iwiczna Mysiadło, Warszawa, Góra Kalwaria, Julianów, Magdalenka, Zalesie Górne