środa, 4 listopada 2020

Montaż Zlewozmywaka Umywalki Otwock Piaseczno Warszawa Józefosław Wesoła Ząbki Konstancin Jeziorna Marki

Jeżeli w Twoim domu nagle wydarzyła się zupełnie niespodziewana awaria a Ty nie masz pojęcia jak temu zaradzić to najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalisty. MŁ serwis-domowy to także swego rodzaju pogotowie dla tych, którzy potrzebują szybkiej pomocy. Jeśli macie do wykonania montaże, instalacje, podłączenia to zapraszam oferta jest dość szeroka dla domu i biura.

Usługi hydrauliczne

Montaż wymiana Zlewozmywaka, umywalki
Montaż kabin prysznicowych, uszczelnianie
Wymiana baterii, syfonu, spłuczki
Montaż sedesu wc
Udrażnianie zlewozmywaka, syfonu itp
Podłączenie zmywarki, pralki

MŁ Serwis podejmie się tego zadania. Jeśli potrzebny jest Wam hydraulik to można powiedzieć, że lepiej nie mogliście trafić. Jeśli montujesz nową kuchnię i nie ma kto podłączyć urządzeń AGD zapraszam posiadam uprawnienia hydrauliczne, elektryczne podbicie karty gwarancyjnej.


Od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00
Tel 503-901-700
www.serwis-domowy.com 
Montaż Zlewozmywaka Umywalki na terenie: Otwock, Warszawa, Piaseczno, Ząbki, Wawer, Konstancin Jeziorna, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Mokotów, Międzylesie, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Góraszka, Falenica, Radość, Mlądz, Celestynów, Marki, Rembertów, Ursynów, Wesoła, Magdalenka, Anin, Miedzeszyn, Julianów, Mysiadło, Wilanów, Bielany, Żoliborz, Targówek, Bródno, Białołęka, Kabaty, Bemowo, Wola, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Gocław, Sasa Kępa,
Posiadam profesjonalną maszynę do przepychania rur zlewozmywaka z wymiennymi końcówkami na sprężynie które rozbijają zatory. Jeśli macie Państwo problem z wolnym odpływem wody to znak że rury nie są już tak drożne i czas je przeczyścić.