piątek, 1 stycznia 2021

Montaż Mebli Kuchennych Warszawa Otwock Piaseczno Wesoła Józefów Konstancin Jeziorna Rembertów Ząbki

Montaż Mebli Kuchennych IKEA BRW BODZIO FORTE Warszawa
Montaż Mebli Kuchennych Ikea BRW Bodzio Forte Vox
Jeżeli masz ochotę zmienić meble kuchenne w swoim domu, aczkolwiek samodzielnie obawiasz się za cokolwiek zabrać, chcesz zmienić układ w swojej kuchni ? to skorzystaj koniecznie z moich usług. Usługi meblarskie to dla mnie nic strasznego, przeprowadziłem ich już bardzo wiele. Montaż mebli kuchennych wymaga dużego doświadczenia, precyzji i dokładności, żeby każdy element ze sobą pasował ale nie często pozwalają nam na to  krzywizny ścian i kąty. Ponadto trzeba posiadać profesjonalne narzędzia do przycięcia blatu, czy wywiercenia otworów w ścianach na powieszenie szafek. Można próbować samemu ale zajdzie się długo i wykończenie które jest ważne, detale mogą później szpecić rzutować na montaż całość mebli kuchennych a przecież nie chcemy tego. Cały zestaw kuchenny posiada ponad 100 a czasem około 500 elementów które trzeba złożyć w całość. Nie raz już klienci polegli na montażu, przerosło ich to nie spodziewali się że jest tyle elementów, gdzie na pierwszy rzut oka nie widać. Gdy docierają paczki do domu zaczynamy sobie zdawać sprawę że może to być trudne. Jeśli nie chcecie podejmować ryzyka lub już wiecie że nie podołacie temu wyzwaniu pragnę serdecznie zachęcić  do kontaktu. Posiadam już szerokie grono zadowolonych klientów, wśród których brak jeszcze Ciebie. Zapraszam! Duże doświadczenie wiele lat na rynku montuje, instaluje i podłączam.
Montaż mebli kuchennych IKEA BRW Forte Bodzio Castorama Leroy Merlin i inne firmy.
Podłączenia zlewozmywaka, płyty indukcyjnej, okapu, oświetlenia. Więc usługa jest kompleksowa. Posiadam profesjonalna maszynę gdy trzeba dociąć blat na odpowiednią długość.
Sprawdź moje inne usługi na stronie 
www.serwis-domowy.com

Polub firmę na www.facebook.com/MLSerwis
Od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00
TEL 503 901 700

Montaż mebli kuchennych na terenie Mazowieckim

Śródmieście, Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola, Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Sadyba, Żoliborz Piaseczno, Otwock, Ząbki, Pruszków, Konstancin Jeziorna, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Radzymin, Międzylesie, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Góraszka, Falenica, Radość, Marki, Rembertów, Wawer, Anin, Miedzeszyn, Magdalenka, Wesoła, Mlądz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Śródborów, Raszyn